خلاصه نویسی مقالات ISI  ، خدمتی نو و نوین از دپارتمان علوم و مقالات مهندسی کامپیوتر

خلاصه نویسی مقالات ISI

خلاصه نویسی مقالات ISI ، ISI چیست؟

موسسه علوم اطلاعات یا The Information Sciences Institute (ISI)، به عنوان پرچمدار و رهبر پژوهش ها و توسعه تکنولوژیهای ارتباطی، کامپیوتر و پیشرفت های پردازش اطلاعات شناخته می شود. ISI یکی از بزرگترین و موفقترین موسسات تحقیقاتی کامپیوتری وابسته به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و به عنوان بزرگترین  و موفقترین موسسه تحقیقات کامپیوتر شناخته می شود. این موسسه سالانه بیش از 100 میلیون دلار برای تحقیقات اساسی و کاربردی از سازمان های فدرال و بخش خصوصی دریافت می کند.

این توضیحات که از سایت ISI گرفته شده است اهمیت و خاص بودن این موسسه تحقیقاتی را نشان می دهد. از این رو اکثر محققان و پژوهشگرانی که در حوزه مهندسی کامپیوتر، برق و فناوری اطلاعات فعالیت دارند، تمایل زیادی دارند تا حاصل پژوهش هایشان در چنین موسسه معتبری منتشر شود.

رویکرد دپارتمان و نگرشی جدید به خلاصه نویسی مقالات ISI

خلاصه نویسی مقالات ISI در حوزه های مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، خدمت جدید و نوینی از دپارتمان علوم و مقالات مهندسی کامپیوتر است. در رویکرد خلاصه نویسی مقالات ISI، به مواردی همچون موضوع تحت بررسی پژوهشگر و چالش پیش روی وی، نحوه جمع آوری اطلاعات توسط محقق، چگونگی شناسایی و بررسی کارهای قبلی توسط محقق و انتخاب روش بیس، چگونگی شناسایی نقاط ضعف روش پایه توسط محقق، روش پیشنهادی او برای غلبه بر چالش پیش روی تحقیق، رویکرد محققدر پیاده سازی روش پیشنهادی و مقایسه نتایج آن با سایر روش های دیگر بررسی و ارزیابی شده است.

اهمیت خلاصه نویسی مقالات  ISI و کاربردهای آن

خلاصه نویسی مقالات ISI اهمیت بسیار زیادی در انجام یک پژوهش و تحقیق با ارزش دارند و می توان از محتوی استخراج شده از مقالات برای انجام اهدافی نظیر انتخاب موضوع پایان نامه، سمینار، ارائه های درسی و بررسی چالش های پیش روی یک حوزه پژوهشی خاص نام برد.

با در نظر گرفتن اهمیت فوق العاده بالای خلاصه نویسی مقالات ISI، دپارتمان علوم و مقالات مهندسی کامپیوتر این خدمت جدید و نوین را در اختیار پژوهشگران و محققان عزیز قرار داده است. همچنین در صورتی که نیاز به ترجمه کامل مقاله دارید از این صفحه دیدن بفرمایید.

علاوه بر موارد فوق پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال سفارش خود از فروشگاه مقالات ترجمه شده بازدید بفرمایید

دانلود مقالات ترجمه شده مهندسی برق و کامپیوتر

شما می توانید سفارش خلاصه سازی مقاله را در ادامه ثبت کنید

  • فرمت قابل قبول برای آپلود: PDF.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.